24h Pogotowie Elektryczne Żyrardów
577 685 005

Polityka prywatności

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów kontaktowych.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Dopełniając obowiązku informacyjnego zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że:

administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Krasvol Energy Sp. z o.o., 37-700 Przemyśl, ul. Plac na bramie 8.

kontakt z Administratorem danych osobowych Krasvol Energy Sp. z o.o, tel 577685005

dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zapytania, kontaktowania się z klientem/korespondowania na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usługi.

dane osobowe przechowywane będą do czasu odwołania zgody.

posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub odwołania uprzednio udzielonej zgody oraz prawo do przenoszenia danych.

ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych będzie skutkować niemożliwością uczestnictwa w procesie realizacji usługi.

dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w formie profilowania.


Skontaktuj się z nami

Nasze instalacje elektryczne wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie i zapewniamy Państwu fachową obsługę zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Nasze usługi objęte są gwarancją. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania. Świadczymy usługi elektryczne w Żyrardowie i okolicy. Wybierz nas i postaw na jakość i bezpieczeństwo.

Koniecznie do nas zadzwoń
577 685 005